מוטי קלמוביץ
motikalmovitch@gmail.com

הסדנאות שלנו

»

סדנת קוקטיילים
סדנת קוקטיילים


מסיבה עם חברים, מסיבת רווקים, רווקות, יום הולדת או אירוע חברה?

זה בדיוק הזמן והמקום לסדנת קוקטיילים! סדנת קוקטיילים תהפוך כל ערב רגיל לערב לא שגרתי. במהלך הסדנה אתם תכינו את הקוקטיילים המיוחדים פרי המצאתי שלא שמעתם את שמם לעולם.

זו עובדה! אלכוהול הוא חלק בלתי נפרד מכל מסיבה והוא שגורם למסיבה להיות שמחה ומקפיצה יותר. כאשר האלכוהול הוא קוקטייל, הטעם הרבה יותר טוב והאנרגיות בשמיים.

סדנת קוקטיילים היא חוויה מרגשת, מפתיעה, מגבשת ויוצאת דופן, המתאימה לכל סוגי האוכלוסייה. מה שהופך את הסדנה לכייפית במיוחד זה השילוב של משחקים, תחרויות שתיה, חידוני ידע והרבה הרבה הומור.

המשתתפים בסדנת קוקטיילים חווים חווית בר בלתי נשכחת, מכינים את הקוקטיילים בעצמם ועל הדרך מתוודעים לעולם האלכוהול, מכירים סוגי אלכוהול שונים, מרכיביהם ושימושם ולומדים שיטות להכנת קוקטיילים.

במהלך סדנת קוקטיילים טועמים המשתתפים קוקטיילים מיוחדים מאלכוהול משובח, המעוטרים בקישוטי פירות אקזוטיים טריים וכן קוקטיילים חדשים פרי המצאתי (הסדנה כוללת כוסות מקצועיות, אביזרי בר ומשקאות תוצרת חוץ).

במהלך הסדנא נערך חידון אלכוהול והעונים נכונה, זוכים בפרסים איכותיים. 
בסיום כל סדנת קוקטיילים, תשלח מצגת למשתתפים עם מרכיביהם של הקוקטיילים ודרך הכנתם.ואף סרטון מזכרת מהאירוע שאני עורך במיוחד בשבילכם :)
 
להזמנת סדנת קוקטיילים התקשרו 0522-744766 מוטי.