מוטי קלמוביץ
motikalmovitch@gmail.com

הסדנאות שלנו

»

מסיבת רווקים
מסיבת רווקים


מסיבת רווקים היא סיפור שונה לחלוטין ממסיבת הרווקות. הרווקים עדיין מעדיפים את האטרקציה "הישנה" של חשפנית המחופשת לשוטרת או אחות חשופת חזה ולבוש מינימאלי ובזה קשה להתחרות. אך לא כולם נשאבים אחרי אטרקציה זו. חלק פשוט שותים עצמם למוות בדירה של אחד החברים ולא זוכרים מה היה אתמול.

גברים בואו נעצור! כמה פעמים רציתם להזמין משקה בבר ולא ידעתם מה? כמה פעמים הזמנתם וויסקי ואין לכם מושג מה מיוחד בו או במה הוא שונה מוויסקי אחר? למה רשום על בקבוק הג'וני השחור המספר 12 ומה זה אומר? למה לא מומלץ לשתות וויסקי עם קרח?

נכון, לא טעיתם! אני מדבר על סדנת וויסקי חוויתית כחלק ממסיבת רווקים. וויסקי הוא המשקה הנשתה ביותר בעולם ובמיוחד ע"י הקהל הגברי. גברים מתביישים לשתות קוקטייל בבר, שמע יצטיירו כנשיים מדי והם לא מזמינים ערק כי לא כולם מתחברים לטעמו של האניס. וויסקי תמיד שידר "סטטוס גברי",

אז בואו לחוות חוויה בלתי נשכחת, של ערב גברים וויסקי כאטרקציה במהלך מסיבת רווקים. בסדנת מסיבת רווקים, אשפוך אור על היסטוריית המשקה, תהליך ייצור, הבדל בין מאלט לבלנדד וויסקי, איך מקובל לשתות וויסקי? ואיך טועמים המקצוענים? למה מיישנים וויסקי בחבית עץ אלון? כל זאת ועוד בסדנא חוויתית בנושא.

להזמנת סדנת אלכוהול למסיבת רווקים התקשרו עכשיו 0522-744766 מוטי.