מוטי קלמוביץ
motikalmovitch@gmail.com

הסדנאות שלנו

»

ימי הולדת
ימי הולדת


יום הולדת הוא מפגש חברתי מגבש ומהנה בו נפגשים משפחה, חברים וקרובים, ובקיצור - כל האנשים האהובים עלינו. לקראת יום ההולדת, אנחנו מתחילים לחשוב על רעיונות מיוחדים על מנת להפתיע קרוב משפחה, חבר/ה טובים או קולגה לעבודה. בדרך כלל, ימי ההולדת חוזרים על עצמם, מזמינים מספר חברים לאירוע, מכינים כיבוד ושתייה, מוסיקה ברקע ואולי איזו אטרקציה קטנה כלשהי.

בימי הולדת המציינים גיל עגול כמו 20, 30, 40, 50 וכו', רוצים ממש להשקיע ולעשות משהו שונה, מיוחד ושלא יחזור על עצמו. לשם כך, צריך קצת לחשוב ולהפעיל את הראש ובימינו הדבר הראשון שעושים זה להיכנס לגוגל ולחפש אטרקציות מעניינות. בדר"כ נקליד את מילות החיפוש: הפעלות לימי הולדת, הפעלות לאירועים, סדנאות חוויתיות, הפעלות לגיבוש וכו' תתקלו בתוצאות כמו: קריוקי, שירה בציבור, סטאנדאפ, סקסולוגית, ליצנים, דראג שואו, סדנת בישול, סדנת שוקולד והאטרקציה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות סדנת אלכוהול.

סדנת האלכוהול כוללת משחקי שתייה ומכילה את כל המרכיבים להפוך את האירוע למושלם, כאשר האלכוהול גורם לשיחרור עכבות ומרומם את המצב רוח. ישנם אנשים שקשה להם להשתחרר והם נמצאים בשליטה רוב הזמן. ביין ובאלכוהול יש חומר שגורם לנו להשתחרר ומעלה לנו את מצב הרוח. 
 
בסדנת הקוקטיילים, הקהל נכנס לעניינים באמצעות משחקי שתייה, המשתתפים מכינים את הקוקטיילים בעצמם וחווים חוויה בלתי נשכחת. אחרי כמה כוסות משקה כולם מדברים את אותה השפה. הסדנאות נותנות ערך מוסף בכך שמעבר לחוויה, הן מעשירות את המשתתפים במידע ונותנות להם כלים לעתיד, דבר שיעזור להן במידה וירצו לארח חברים בבית ולפנק אותם ביין שרכשו לטובת האירוע, קוקטייל שהכינו לקראתם או תבשיל שהכינו בשילוב אלכוהול.

רוב האנשים אינם מבינים באלכוהול ויין והרבה פעמים כשהם עוברים בדיוטי פרי, בחנות יין או מטיילים בחו"ל, אין להם מושג מה כדאי לקנות ואינם מבדילים בין מוצר כזה או אחר. הסדנאות מספקות מידע המספק תשובות לשאלות אלו.
 
להזמנת סדנה התקשרו עכשיו 0522-744766 מוטי.
 
 
סרטונים